GÜVEN-KALITE-SÜRDÜRÜLEBILIRLIK ilkeleri üzerine kurulmus bir sirket olarak Invencia, bütün müsterileri için güvenilir bir çalisma ortagidir. Ayni amaci tasiyan çok uluslu sirket yapisi ile %100 müsteri memnuniyeti sunmayi hedeflemektedir.

 

Invencia, yüksek akademik altyapiya sahip, alanlarinda tecrübeli, yenilikçi çözümler sunabilen mühendisler tarafindan kurulmustur.

 

Sirket içinde çok uluslu isbirligi gücünü verimli bir sekilde organize edip, müsterilerimizin isteklerini ve problemlerini detayli bir sekilde analiz edip,müsterilerimize farkli perspektiften çözümler sunmaktayiz. Bu sebeple  ''Yenilikçi Çözümler'' sirket mottomuz olarak kabul etmekteyiz.

 

 

Invencia yüksek teknoloji ürünlerden endüstriyel ürünlere, 4 ana is kolunda faaliyet göstermektedir. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Invencia olarak Uluslararasi is yapabilmemize olanak saglayan 3 önemli ülkede merkezlerimiz bulunmaktadir. Çalisma düzenimizi gelisen uluslararasi is anlayisina ve ürünlerine paralel olarak güncellemekteyiz. Bu da bizim Uluslararasi standartlarda ürün ve servis kalitesi sunmamizi saglamaktadir. 

 

 

Sirketimiz Japonya ve Çin’de bulunan genis is agi ile ürün tedarikçileri ile güçlü bir iletisim halindedir. Müsterilerimizin istek ve arzularina göre, uygun tedarikçileri bularak, müsterilerimize Invencia çatisi altinda güvenilir bir is ortami saglamaktayiz. 

HAKKIMIZDA

Ayristirilmis ve Merkezlendirilmis Üretim

  

''Markamizin Ürünü'' - Küresel kalite güvencesi 

 

Farkli Uluslararasi bölgelerde ürün ve pazara bagli olarak üretim planlanmasi ve uygulanmasi sebebi ile bu operasyonun en önemli unsuru olan standart kalite düzeyini yakalamak bizim için en önemli unsurlarin basinda gelmektedir. Biz ürünlerimizi Çin veya Japon mali ürün olarak siniflandirmak yerine, ürünlerimizi INVENCIA güvencesi ile ayni kalitede ürettirme garantisi veriyoruz. Bunu ise çalisma stratejimizi ve anlayisimizi merkezlestirerek gerçeklestiriyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Iliskilerimiz

 

Uzun süreli is iliskilerinin çalisma hayatindaki yerini bilmekteyiz.  Bu odak noktasi müsterilerimiz ile olan iliskilerimizi yapilandirma ve sürdürme konusunda kendi stratejimize her yönüyle nüfus etmektedir. Yapilan her iste müsterilerimize olan sorumluklarimizin operasyonlarimiz üzerinde büyük etkisi vardir.

 

 

Hizmet Anlayisimiz

 

Basarili bir hizmet profilimiz var çünkü pazarda en iyi hizmeti sunabilmek ve her müsterimize isteklerine uygun özel yaklasimi yapmak için çalisiyoruz. Bilgi ve ürün yönetiminin dahil oldugu bir is akisina sahip oldugumuzun bilincinde olarak müsterilerimize ürün seçenekleri, fiyat kesfi ve zamaninda ürün teslimi sunmaktayiz.  Mevcut müsterilerine özel olarak pazarda ihtiyaçlarina uygun ürünler saglayarak onlara uygun fiyatladirma ve lojistik destek saglamaktayiz.

 

 

2013-2017  INVENCIA CORP.  |  All Rights Reserved

LED PRODUCTS

Automobile

parts

Metallurgy

Renewable

Energy

systems

关系


 

INNOVATIVE SOLUTIONS