Sirket Felsefemiz

2013-2017  INVENCIA CORP.  |  All Rights Reserved

Biz, Invencia sirketi ve bagli ortakliklari olarak temel felsefemiz, toplumla uyumlu ve sürdürülebilir bir teknolojiyle her ülke ve bölgeye hizmet verebilmektir.

 

Yerel, ulusal ve uluslararasi yasa ve yönetmeliklere uymanin yani sira dürüst ve bütünlük ile islerimizi yürütmeyi hedefliyoruz.

 

Sürdürülebilir kalkınmaya katkıda bulunmak icin müsteriyle etkin iletisimin oldukca önemli olduguna inaniyor ve müsterilerimizle açik ve adil bir sekilde iyi iliskiler icin calisiyoruz.

 

İs ortaklarimizdan girisimimizi desteklemelerini ve ona uygun olarak hareket etmelerini bekliyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MÜSTERILERIMIZ

 

Müsteri önceligi felsefemize dayanarak dünyanin cesitli yerlerindeki insanlarin yasam kalitesini yükseltmek ve taleplerine genis bir yelpaze tutabilmek icin yenilikci, güvenli, yüksek kalitede ürünler ve hizmet saglamayi ve bunu sürekli gelistirmeyi amacliyoruz.

 

Her ülkenin gizlilik yasalarına uygun olarak müsterilerimizin ve is icinde baglantili oldugumuz kisilerin kisisel bilgilerini korumak icin calisacagiz.

 

 

CALISANLARIMIZ

 

Calisanlarimiza esit istihdam firsatlarini destekliyor ve her alanda ekip calismasini arttirmak icin calisiyoruz.

 

Adil calisma kosullarini ve tüm calisanlar icin guvenli, saglikli bir calisma ortami saglamakicin calisiyoruz.

IS ORTAKLARIMIZ

 

Tedarikciler ve diger is ortaklarimiz le saygili ve karsilikli güvene dayali iliskiler yürütüyoruz.

 

Yeni bir is ortagi aradigimiz zaman, ayrimcilik gozetmeden kalite standardimizi garanti edebilecek, her adaya acik bir politika izlemekteyiz.

 

Bulundugumuz ülke ve bölgelerde rekabet yasaları ruhuna uygun olarak adil ve serbest bir rekabet ortami altinda calismalarimizi sürdürmekteyiz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KÜRESEL/YEREL TOPLUM ANLAYISIMIZ

 

[Çevre]


Cevresel etkileri en aza indirecek sekilde, cevreyle uyum içinde olan bir büyüme hedefliyoruz.

 

Bulundugumuz bölgelerdeki çevre koruma yasalarina tam uyum halinde projelerimizi yürütmekteyiz.

 


[Toplum]

 

İsimizi, bulundugumuz ülke ve bölgelerin kültürleri, gelenekleri, tarihleri ve yasalari koruyan ve saygi gösteren bir anlayis ile yürütmekteyiz.

 

Sürekli daha güvenli, daha temiz ve toplumun degisen ihtiyaçlarini karsilamak için üstün teknolojileri kullanarak üretim ve hizmetlerimizi gelistirmekteyiz.


[Sosyal Katkilar]


Her nerede is yapiyor isek kendimizi ve is ortaklarimizi gelistirecek sekilde topluma ve endüstriye katkisi olan bir is anlayisini temel prensiplerimizden biri olarak görmekteyiz.

 


 

INNOVATIVE SOLUTIONS