LED ÜRÜNLER

YENILENEBILIR ENERJI SISTEMLERI

METALURJI 

ARAC YEDEK
PARCALARI

2013-2017  INVENCIA CORP.  |  All Rights Reserved

LED LUMINARIES

Led Ekran tedarikçisi ve servis saglayicisi olarak , müsterilerimize üstün kalitede ürün ve hizmet sunmaktayiz. Gelisen Led Ekran piyasasinda, yenilikçi ve üst kalite ekran çözümleri ile markette güçlü bir ele sahibiz.

 

Reklam, sahne, skorboard ve trafik-üretim bilgilendirme ekranlari için anahtar teslim çözümler sunmaktayiz.

Enerji faturalarinizi azaltmak ve sizler için sundugumuz ev ve ofis kullanimina uygun dünya standartlarinda günes enerji sistem ve hizmetlerimiz sizleri memnun edecektir.

 

Bizimle beraber Asyada Dünya’nin en büyük günes panelleri üreticilerini kesfedin. Yüksek verimlilikte günes panelleri hakkinda daha fazla bilgi edinin

Asyanin gelismis Rüzgar enerji teknolojilerini Dünya’da yaygınlastirmak için buradayiz. Asyanin rüzgar türbini üretileri ile yakin iliskiler içinde kisisel ve kurumsal anahtar teslim çözümler sunuyoruz. Projelendirmenin yani sira sizlere finansal planlarla da yardimci oluyoruz.

 

 

Farkli ülkerlerde bulunan ofislerimiz ve baglantilarimiz sayesinde büyük hammadde tedarikçileri kanaliyla sizlere sürdürülebilirligi temel prensip kabul ederek yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmaktayiz.

Çesitli filtrelerden besleyicilere kadar sizlere yüksek kalitede uygun maliyetli ürünler sunmaktayiz.

 

Mühendislerimiz tarafindan arastirilarak size sunulan ürünlerimiz  döküm kalite ve performansinizi iyilestirerek üretiminize olur.

Japon araç parçalarini, araçlarin üretim merkezi olan Japonya’dan tedarik edebilen 15 yillik tecrübemizle isteklerinize bagli olarak hizli ve uygun maliyetli hizmetler sunmaktayiz.

Ikinci el Japon is makinalari ve sorun yasadiginiz yada tedarginde zorluk çektiginiz Japon is makinalarinin yedek parçalari için bizleri bilgilendiriniz.

Led aydinlatma ve Led armatür ürünleri olarak genis bir ürün yelpazesi sunmaktayiz.

Etkileyici bir sekilde uzun ömürlü olan led aydinlatma ürünlerimiz, müsterilirimize orta vadede verimli bir yatirim olanagi tanir.

INNOVATIVE SOLUTIONS